Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Venray
Venray
Studio A58
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Studio A58
Middelburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Comedy Cafe
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Studio A58
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 01 december 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 02 december 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 december 2017
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 05 december 2017
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
woensdag 06 december 2017
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 07 december 2017
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 08 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht