Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Kubox
Kuurne
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
Hoftheater
Raalte
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. De Steiger
Menen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
Kantine Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. De steiger Boom
Boom
20:15
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
woensdag 31 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 01 februari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 02 februari 2018
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 03 februari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen