Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Houten Kaap
Ouddorp
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Wiese
Schalkwijk
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Het Klooster
Woerden
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Jan van Besouw
Goirle
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Skâns
Gorredijk
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zaterdag 23 november 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 24 november 2019
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
maandag 25 november 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 november 2019
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
woensdag 27 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 28 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg