Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
TOP
Bemmel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Boom Chicago
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Idea
Soest
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 04 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 05 oktober 2019
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 09 oktober 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 10 oktober 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel