Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Markant Uden
Uden
Het Parochiehuis
Delden
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Muze
Noordwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 16 november 2019
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 17 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 19 november 2019
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 20 november 2019
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 21 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen