Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Overasselt Theater
Overasselt
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Theater De Lievekamp
Oss
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
DeLaMar
Amsterdam
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Mezz
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Mimik
Deventer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Veste
Delft
21:15
Diligentia
Den Haag
19:15
Diligentia
Den Haag
Mimik
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
De Toegift
Den Hoorn
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
't Theaterke
Best
21:15
Diligentia
Den Haag
19:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Stroud
Putten
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Weijer
Boxmeer
zaterdag 25 september 2021
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Overasselt Theater, Overasselt
20:30
Wart Kamps
Mimik, Deventer
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Kennemer Theater, Beverwijk
zondag 26 september 2021
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater PePijn, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater De Lievekamp, Oss
Jimmy Carr
AFAS Live, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
maandag 27 september 2021
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 28 september 2021
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
Jimmy Carr
013, Tilburg
Peter Pannekoek
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Wart Kamps
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Mimik, Deventer
woensdag 29 september 2021
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Restante
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater PePijn, Den Haag
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Mimik, Deventer
donderdag 30 september 2021
20:15
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Muze, Noordwijk
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Veste, Delft
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Mimik, Deventer
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino - Opgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks - Uit het niets
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Purmaryn, Purmerend
vrijdag 01 oktober 2021
20:15
André Manuel - Sneu
Flint, Amersfoort
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Anuar - Eerlijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Christel de Laat - Hoe dan?!
't Theaterke, Best
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Diligentia, Den Haag
Debby Petter - De liefde voorbij
C.C. Stroud, Putten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Markant Uden, Uden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Restante
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Weijer, Boxmeer