Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Warande
Turnhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
Schaffelaartheater
Barneveld
Koningshof
Maassluis
Theater De Veste
Delft
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Carrousel
Ommen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaal Nova,
Nazareth
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Hoftheater
Raalte
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
TOP
Bemmel
Kulturhus Holten
Holten
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
woensdag 10 januari 2018
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
donderdag 11 januari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 12 januari 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
zaterdag 13 januari 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 januari 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk