Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 23 mei 2019
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 24 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 mei 2019
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
zondag 26 mei 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam