Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Capitole
Gent
Vooruit
Gent
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Kulturhus
Borne
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. De Schakel
Waregem
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
P3
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
OC De Witte Merel
Lint
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theatercafe Lexke
Budel
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Werf
Aalst
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Warande
Turnhout
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 15 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Try Out
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 16 mei 2020
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
OC De Witte Merel, Lint
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 19 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
woensdag 20 mei 2020
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven