Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Islemunda
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 29 november 2018
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 30 november 2018
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn