Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De tippe
Vledder
20:15
De Maaspoort
Venlo
van Beresteyn
Veendam
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
DNK
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Bogaard
Sint-Truiden
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
donderdag 22 november 2018
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 november 2018
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 november 2018
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen