Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningshof
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Dorpshuis Heerde
Heerde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Weverij
Zierikzee
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Musis
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Schakel
Gilze
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Musketon
Utrecht
woensdag 21 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
donderdag 22 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 23 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht