Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Skâns
Gorredijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Sneek
Sneek
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Werftheater
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
La Madeleine
Brussel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
DNK
Assen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Flint
Amersfoort
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Cultura
Ede
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 28 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Werftheater, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (halve finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Posttheater, Arnhem
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste
DNK, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:15
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Het Klooster, Woerden
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Hehobros
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jacob Spoelstra
CulturA & Zo, Nootdorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren
De Maaspoort, Venlo
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Poorterij, Zaltbommel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Peter Heerschop
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Urbanus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 30 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Hege Fonnen, Lemmer
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Pook, Oostknollendam
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam