Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium heino
Heino
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Epe
Het Klooster
Woerden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Drommedaris
Enkhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Gashouder
Dedemsvaart
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Boodschap
Rijen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 16 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 17 november 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Jimmy Carr
013, Tilburg
zondag 18 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag