Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Schuur
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Mythe
Goes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
maandag 29 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 01 mei 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 02 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud