Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
19:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
maandag 29 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 30 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
woensdag 01 mei 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 02 mei 2019
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 03 mei 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam