Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Den Herd
Bladel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Islemunda
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
woensdag 28 november 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
donderdag 29 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 30 november 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn