Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Islemunda
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
woensdag 28 november 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 29 november 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 30 november 2018
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen