Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Speeldoos
Vught
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
woensdag 20 februari 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
donderdag 21 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
vrijdag 22 februari 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede