Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Groene Engel
Oss
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Veluvine
Nunspeet
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
woensdag 13 februari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 15 februari 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen