Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Klif
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Werft
Geel
De Boodschap
Rijen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
De Poorterij
Zaltbommel
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
donderdag 09 mei 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
vrijdag 10 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 11 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren