Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Sneek
Sneek
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Velinx
Tongeren
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:15
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
donderdag 20 april 2017
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
vrijdag 21 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
zaterdag 22 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
zondag 23 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 24 april 2017
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 25 april 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven