Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
Junushoff Theater
Wageningen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C Warenar
Wassenaar
De Reggehof
Goor
Theater Zuidplein
Rotterdam
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Tuin
Leusden
Bon theater
Medemblik
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Toegift
Den Hoorn
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vrijdag 16 maart 2018
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Zonder verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
zaterdag 17 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 18 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
woensdag 21 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere