Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
J.C. Pardoes
Hoogwoud
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
woensdag 01 mei 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 02 mei 2019
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 03 mei 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud