Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
De Reggehof
Goor
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parktheater
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Kolk
Assen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Oosterpoort
Groningen
De Skâns
Gorredijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zaterdag 08 april 2017
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zondag 09 april 2017
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
maandag 10 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 11 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 12 april 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Omval, Diemen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
ATLAS Theater, Emmen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Jong & Van Santen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 13 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Klooster, Woerden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posttheater, Arnhem
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 14 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo