Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Tuin
Leusden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Lindenberg Theater
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Merksem
Merksem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De hoogte
Winsum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Dok6
Panningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Concordia
Haastrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agnietenhof
Tiel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater De Omval
Diemen
De Speeldoos
Vught
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Bon theater
Medemblik
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Schouwburg Theothorne
Dieren
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Gigant
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 12 april 2019
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 13 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
zondag 14 april 2019
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam