Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Dok6
Panningen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posttheater
Arnhem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Dialoog
Ermelo
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Speeldoos
Vught
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
DeMess
Naarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater RhederArt
Dieren
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Fluor
Amersfoort
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
vrijdag 09 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 10 november 2018
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 11 november 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 12 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 13 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Het Musiater, Zevenaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
woensdag 14 november 2018
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem