Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Deventer Schouwburg
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Muze
Noordwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Domijnen
Sittard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Gooiland
Hilversum
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
De Meerpaal
Dronten
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Perron-3
Rosmalen
dinsdag 05 februari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 07 februari 2019
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 08 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen