Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Casino Beringen
Beringen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Munttheater
Weert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
maandag 29 mei 2017
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 30 mei 2017
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 31 mei 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 01 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 02 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 03 juni 2017
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 04 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
woensdag 07 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 08 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 09 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 10 juni 2017
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam