Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
Theater Sneek
Sneek
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Perron-3
Rosmalen
De Maaspoort
Venlo
Wesopa Weesp
Weesp
zaterdag 16 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 17 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
maandag 18 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 19 december 2017
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
woensdag 20 december 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 21 december 2017
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 22 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Kattendans, Bergeijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Deena Ray / Romy Deville / Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Uit de hoge hoed, improc comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Het Diekhuus, Middelharnis
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Wesopa Weesp, Weesp