Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
De Horst
Venhorst
Theater Ludens
Voorburg
C.C Warenar
Wassenaar
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Schakel
Gilze
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Luctor et Emergo
Rilland
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Den Bolder
Waspik
Het Musiater
Zevenaar
15:00
Polanentheater
Amsterdam
woensdag 26 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
donderdag 27 september 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 28 september 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 29 september 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Speeldoos, Vught
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Den Bolder, Waspik
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
zondag 30 september 2018
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam