Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Mythe
Goes
Theater de Bussel
Oosterhout
Rietveld Theater
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Omval
Diemen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Willem
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Zinin
Nijverdal
Spant!
Bussum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Diekhuus
Middelharnis
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Speeldoos
Vught
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Koningshof
Maassluis
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Flint
Amersfoort
De Domijnen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Boodschap
Rijen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Dillewijn
Ankeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Kulturhus
Epe
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kwartier
Stolwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 08 februari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
zaterdag 09 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam