Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
AINSI
Maastricht
Cultuurschuur
Monster
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Kulturhus
Denekamp
Theater De Omval
Diemen
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Eendracht
Gemert
20:00
De Reggehof
Goor
Theater de Beun
Heiloo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Singer Theater
Laren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
donderdag 28 maart 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 29 maart 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven