Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zuiderpershuis
Antwerpen
CCXL Theater
Vlissingen
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Strombeek
Grimbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
CCXL Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Veste
Delft
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Posttheater
Arnhem
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
van Beresteyn
Veendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cultuurcentrum Diest
Diest
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
ATLAS Theater
Emmen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
Markant Uden
Uden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
dinsdag 02 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 03 mei 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 04 mei 2017
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
vrijdag 05 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
zaterdag 06 mei 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 07 mei 2017
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 mei 2017
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 mei 2017
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
woensdag 10 mei 2017
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
donderdag 11 mei 2017
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten