Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
C.C. Strombeek
Grimbergen
CCXL Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Mechelen
Mechelen
CCXL Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Veste
Delft
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:30
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cultuurcentrum Diest
Diest
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
dinsdag 02 mei 2017
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
woensdag 03 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
donderdag 04 mei 2017
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
vrijdag 05 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 06 mei 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
zondag 07 mei 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 mei 2017
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 mei 2017
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
woensdag 10 mei 2017
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 mei 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik