Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Arto Theater
Schoonhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Rietveld Theater
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Weverij
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Hof in Salland
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 25 februari 2017
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zondag 26 februari 2017
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 27 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 28 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 01 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
donderdag 02 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 03 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Watskeburt?! - de musical
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda