Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Beun
Heiloo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
AINSI
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Dok6
Panningen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Perron-3
Rosmalen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Cardo
Groesbeek
De Domijnen
Sittard
Theater Ins Blau
Leiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
De Schakel
Gilze
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 20 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 21 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
vrijdag 22 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel