Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
AINSI
Maastricht
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Perron-3
Rosmalen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Ogtent
Duiven
De Reggehof
Goor
De Schakel
Gilze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
woensdag 20 maart 2019
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
donderdag 21 maart 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 22 maart 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen