Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
C.C. 't Vondel
Halle
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Prinsenhof
Best
Parktheater
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
CCXL Theater
Vlissingen
Casino Beringen
Beringen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 25 mei 2018
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
zaterdag 26 mei 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 28 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
woensdag 30 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
donderdag 31 mei 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
vrijdag 01 juni 2018
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
zaterdag 02 juni 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden