Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Molen
Beuningen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
AINSI
Maastricht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
zaterdag 08 december 2018
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
maandag 10 december 2018
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 11 december 2018
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 12 december 2018
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht