Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Het Podium
Hoogeveen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Dok6
Panningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. De Plomblom
Ninove
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
P3
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Veste
Delft
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Posttheater
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Klooster
Woerden
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Molenberg
Delfzijl
zaterdag 14 april 2018
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
zondag 15 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 april 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 18 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 19 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl