Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Dialoog
Ermelo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Ogtent
Duiven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Molenberg
Delfzijl
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Kolk
Assen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Plomblom
Ninove
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Dok6
Panningen
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Flint
Amersfoort
30CC/Schouwburg
Leuven
19:30
Melkweg
Amsterdam
donderdag 12 april 2018
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 13 april 2018
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Smith - Strak
Fidei et Arti, Oudenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
zaterdag 14 april 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam