Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kom
Nieuwegein
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Gashouder
Dedemsvaart
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Ogtent
Duiven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maaspoort
Venlo
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
donderdag 12 april 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Soundos - Niets te verliezen
Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
vrijdag 13 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Smith - Strak
Fidei et Arti, Oudenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 14 april 2018
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda