Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Lanaken
Lanaken
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Diligentia
Den Haag
Fidei et Arti
Oudenbosch
Gashouder
Dedemsvaart
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
30CC/Schouwburg
Leuven
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
donderdag 12 april 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
Soundos - Niets te verliezen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 13 april 2018
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Thomas Smith - Strak
Fidei et Arti, Oudenbosch
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
zaterdag 14 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray