Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Flint
Amersfoort
20:30
Vorstin
Hilversum
Meervaart
Amsterdam
Cultuurschuur
Monster
Schouwburg Venray
Venray
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
20:00
Het Musiater
Zevenaar
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Stroud
Putten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
Veluvine
Nunspeet
woensdag 27 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 28 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet