Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurschuur
Monster
AINSI
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
woensdag 27 maart 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 28 maart 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen