Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Ludens
Voorburg
De Dialoog
Ermelo
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Verwachting
Ritthem
Kukeleku
Horst
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maagd
Bergen op Zoom
Scheldetheater
Terneuzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Concordia
Enschede
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Den heuvel
Alphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Almere
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Klooster
Woerden
Papenstraattheater
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
vrijdag 27 oktober 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 28 oktober 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zondag 29 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
maandag 30 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 31 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
woensdag 01 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 02 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
vrijdag 03 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht