Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Hedon
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:30
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Muze
Noordwijk
dinsdag 27 maart 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 28 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 29 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
vrijdag 30 maart 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk