Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
dinsdag 17 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 18 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
donderdag 19 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 20 april 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort