Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Muze
Noordwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
MFC De Pluk
Geldermalsen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Hoftheater
Raalte
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
Witte Theater
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Hasselt
Hasselt
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
dinsdag 13 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
woensdag 14 december 2016
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 15 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 16 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:30
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Sneek, Sneek
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Maaspoort, Venlo
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Voorveghter, Hardenberg